Image

Закордонний паспорт у Чернігові

Оформити закордонний паспорт жителям Чернігова і Чернігівської області

Закордонний паспорт терміново КИЇВ

Якщо Ви проживаєте в Чернігові або в Чернігівській області, то документи для оформлення закордонного паспорта Ви можете подавати за місцем Вашої прописки, в найближчий паспортний стіл міста Чернігова або районного центру. У Чернігівській області, майже в кожному райне є свій місцевий ОВІР, де у Вас приймуть документи і сфотографують на закордонний паспорт. Але якщо врахувати, що на всю Чернігівську область всього 10 ОВІРів, то можна тільки припустити які там можуть бути черги для подачі документів на закордонний паспорт.

Припустимо, що Ви вирішили витратити день для цієї потрібної процедури - Ви приходите в своє рідне паспортний стіл, переписуєте перелік документів, рахунки для оплати держмита і послуг ГГІРФО, оплачуєте квитанції в найближчому відділенні банку, потім в цей день або на наступний відстоюєте чергу на подачу документів і фотографіроваеніе на закордонний паспорт.

У паспортному столі Чернігова або області Ви можете подати документи тільки на нетерміновий закордонний паспорт, який можливо отримати тільки через півтора місяці.

Оформити закордонний паспорт в оперативному режимі за 10 робочих днів, а це два календарні тижня, можливо тільки, отримавши резолюцію начальника ВВІРу.

Про отримання термінового закордонного паспорта за п'ять робочих днів у Чернігові та області взагалі не йдеться, не кажучи вже про закордонний паспорт за один робочий день.

Всі ці процедури, особливо якщо мова йде про термінове закордонному паспорті, можна звести до мінімуму. У Києві з нашою допомогою, можливо оформити закордонний паспорт з будь-пропискою і за будь-який термін. Телефонуєте нами, обумовлюєте зручне для Вас час, сідайте в найближчу маршрутку, і через дві години Ви вже на прийомі в ОВІРі в Києві. Процедура прийому документів та фотографування займає 15 хвилин, в результаті на все разом з дорогою Ви витрачаєте максимум 5 годин.

Оформити закордонний паспорт у Києві з Чернігівської пропискою

Оформити закордонний паспорт в Чернігові

Замовити закордонний паспорт